تبليغات X
کارت های گرافیک NVIDIA GeForce RTX 30 Series

NVIDIA سرانجام پس از ماه ها هیجان و هیجان زیاد ، آنچه را که همه منتظر آن بودیم ، به مصرف کنندگان داد: رونمایی از پردازنده های گرافیکی GeForce RTX 30 Series آنها. جریان اعلامیه ساعت 9 صبح به صورت مستقیم آغاز شد و مدیرعامل NVIDIA ، جنسن هوانگ از آشپزخانه خود به ما خوش آمد گفت (اکنون یک اتفاق آشنا در سال 2020 است) و به ما "GPU شگفت انگیز" وعده داده است. 


NVIDIA سرانجام پس از ماه ها هیجان و هیجان زیاد ، آنچه را که همه منتظر آن بودیم ، به مصرف کنندگان داد: رونمایی از پردازنده های گرافیکی GeForce RTX 30 Series آنها. جریان اعلامیه ساعت 9 صبح به صورت مستقیم آغاز شد و مدیرعامل NVIDIA ، جنسن هوانگ از آشپزخانه خود به ما خوش آمد گفت (اکنون یک اتفاق آشنا در سال 2020 است) و به ما "GPU شگفت انگیز" وعده داده است. بدون هیچ زحمتی بیشتر ، بیایید وارد اعلامیه های باورنکردنی امروز صبح شویم.

اول ، اجازه دهید موارد بزرگ را پوشش دهیم.
GeForce RTX 3080 ، 3070 ، 3090

nvidia 30 Series-Fans-01

پردازنده گرافیکی 3080 جدید با یک کالسکه کاملاً طراحی شده ، یک شاهکار زیبا از مهندسی است. با داشتن یک فن بالا و پایین ، 3080 و 3090 سیستم خروجی گرما را اجرا می کنند که جریان هوا را بهبود می بخشد ، تقریباً 20 درجه خنک تر از پردازنده های گرافیکی سری 20 است و 3 برابر آرام تر است.

3080 جدید عملکرد 2080 سوپر فعلی را دو برابر کرده و 1.5 برابر سرعت 2080 Ti فعلی است. NVIDIA خود را بزرگترین جهش نسل در تاریخ GPU معرفی می کند.

نمودار نسل NVIDIA Geforce RTX 30

ممکن است فکر کنید ، "این خوب است ، اما من شرط می بندم که این یک دست و پا هزینه دارد." جواب منفی! 3080 کاملاً جدید همان قیمت 2080 سوپر فعلی است. با قیمت متوسط ​​699 دلار ، پرچمدار جدید NVIDIA در تاریخ 17 سپتامبر 2020 در دسترس است.

در رده دوم ، GeForce RTX 3070 کوچکتر و ارزان تر از 3080 است. با ارائه عملکردی بالاتر از معیار فعلی 2080 Ti و هزینه کمتر از نیمی از قیمت نجومی Ti ، 3070 کاملاً آماده ارسال امواج بزرگ است تحول از طریق جامعه PC. هوانگ شخصاً وقت گذاشت و به همه وفاداران پاسكال خطاب كرد و به آنها اطلاع داد: اكنون سرانجام زمان ارتقا است. وزن 3070 با 499 دلار آسان وزن در اکتبر سال جاری عرضه می شود.

آخرین اما قطعاً کم اهمیت ، NVIDIA "BFGPU" خود را توصیف کرد: GeForce RTX 3090. این تکه تکه به نظر می رسد می تواند کل کامپیوتر من را در یک مسابقه سنگین وزن رقابت کند.

3090 آرامتر از Titan RTX و 3 برابر خنک تر ، 3090 به آرامی راه می رود و چوب بزرگی را به همراه دارد.

با استفاده از DLSS 2.0 ، 3090 فریم های 8K با فریم های 60 فریم در ثانیه تولید می کند. از آنجا که نه یک نمایشگر معمولی و نه یوتیوب نمی توانند 8K را نشان دهند: NVIDIA یک پیچ و خم جریانی از پخش کننده های دعوت شده به مرکز خود برای تجربه 8K را به نمایش گذاشت. آیا مصرف کننده متوسط ​​به وضوح تصویر 8K نیاز دارد؟ قطعا نه. به هر حال ما آن را می خواهیم؟ بله ، بله ما انجام می دهیم.

3090 1499 دلار ترد خواهد بود و در 24 سپتامبر 2020 در دسترس خواهد بود.

جدا از محصولات جدید ، NVIDIA تعداد زیادی اعلامیه اضافی برای به اشتراک گذاشتن داشت.
چهار هدایای NVIDIA

مهمترین و مهمترین اخبار مربوط به بازیهای روز: اولاً و مهمترین: DLSS و پیشرفت های ردیابی اشعه در زمان واقعی به Fortnite می آیند.

NVIDIA Reflex نیز اعلام شد ، که قرار است در ماه سپتامبر منتشر شود. رفلکس کاملاً هدف اصلی اش esports است. به گفته هوانگ ، این نسخه به عنوان یک به روزرسانی درایور آماده بازی که خط لوله CPU-GPU را برای به تأخیر انداختن "تا 50 درصد" بهبود می بخشد ، راه اندازی می شود. اولین بازی هایی که این بروزرسانی را دریافت می کنند Riot Games ’VALORANT ، Epic’s Fortnite ، EA’s Apex Legends ، Activision’s Call of Duty: Warzone و Bungie’s Destiny 2 خواهند بود.

در مرحله بعدی ، از نمایشگرهای کاملاً جدید G-Sync که با سرعت عظیم 360 هرتز کار می کنند ، رونمایی شد. هیترهای بزرگی مانند Acer ، Dell’s Alienware ، ASUS و MSI این مانیتورها را در پاییز امسال راه اندازی می کنند. بازهم ، esports در اینجا در مرکز قرار گرفت ، زیرا تأخیر در حرکت بازیکنان برای گیمرهای رقابتی برجسته شد.

سرانجام ، NVIDIA Broadcast اعلام شد. پخش ، از سپتامبر امسال راه اندازی می شود ، به سازندگان محتوای آماتور و حرفه ای ابزار بیشتری برای کار هنگام ساخت فیلم های وب کم می دهد. سه ویژگی اصلی برجسته حذف نویز صوتی ، جلوه های پس زمینه مجازی و کادربندی خودکار وب کم بود که همگی از فناوری AI استفاده می کنند. به عنوان کسی که اصول کلید زدن و روتوسکوپ کردن را در Adobe’s After Effects می داند ، افکت های پس زمینه مجازی در مدت زمان واقعی برای ایجاد محتوا پیامدهای زیادی دارد.

درباره نویسنده

نظرات

آخرین نظرات ثبت شده برای این مطلب را در زیر می بینید:
بخش نظرات برای پاسخ به سوالات و یا اظهار نظرات و حمایت های شما در مورد مطلب جاری است.
شما نیز نظری برای این مطلب ارسال نمایید:
نام شما
ایمیل
وب سایت
کد امنیتی *