تبليغات X
نسخه Mini-LED iPad Pro و MacBook Pro M1 در نیمه اول سال 2021

نسل جدید Apple Macs ، تراشه های سفارشی M1 ، به ویژه از نظر عملکرد و دوام باتری توجهات را به خود جلب کرده است. این در حالی است که نسل اول Macs اپل با Apple Silicon در نظر گرفته می شود و مطمئناً در نسل های آینده می توانند امتیازات مثبت و ویژگی های برجسته تری را بدست آورند


نسل جدید Apple Macs ، تراشه های سفارشی M1 ، به ویژه از نظر عملکرد و دوام باتری توجهات را به خود جلب کرده است. این در حالی است که نسل اول Macs اپل با Apple Silicon در نظر گرفته می شود و مطمئناً در نسل های آینده می توانند امتیازات مثبت و ویژگی های برجسته تری را بدست آورند.

TSMC دیگر از این معامله بهره ای نخواهد برد ، زیرا تمام پردازنده های 5 نانومتری iPad Pro و MacBook Pro M1 توسط سازنده تراشه تایوانی ارائه می شوند. منابع DigiTimes همچنین مدعی هستند که به دلیل فروش زیاد آیفون های اپل ، رشد درآمد TSMC در سال 2021 قابل توجه خواهد بود.

گفته می شود که بسیاری از تولیدکنندگان تایوانی برای دریافت سفارشات اپل در این زمینه آماده می شوند. این محصولات توسط فاکسکان و کامپال الکترونیک تولید و مونتاژ می شوند.

به نظر می رسد اپل به طور خاص بر روی فناوری mini-LED که در نسل بعدی MacBook و iPad Pro این شرکت استفاده خواهد شد ، تمرکز کرده است. طبق گزارشی که اخیراً منتشر شده ، نسخه Mini-LED iPad Pro و MacBook Pro M1 در نیمه اول سال آینده به بازار عرضه می شود.

طبق گزارش جدیدی که DigiTimes منتشر کرده است ، فناوری کوچک نور پس زمینه صفحه نمایش LED در نیمه اول سال 2021 ظاهر می شود. این گزارش به تعدادی از فروشندگان اپل اشاره می کند که با کوپرتینویی ها کار خواهند کرد.

همچنین انتظار می رود اپل روی دو نسخه MacBook Pro 16.1 و 14.1 اینچی با صفحه نمایش های مینی LED کار کند که در نیمه اول سال 2021 به بازار عرضه می شود. یکی از مزایای نمایشگرهای mini LED طیف گسترده پوشش رنگ

این اولین بار نیست که گزارشی از مجهز شدن iPad Pro به صفحه نمایش های کوچک LED را مشاهده می کنیم. پیش از این ، مینگ چی کو اذعان داشت که تولید این محصول در سه ماهه آخر سال 2020 آغاز می شود.

iPad iPad Pro با صفحه نمایش mini-LED در سه ماهه اول سال 2021 معرفی خواهد شد. مدل های MacBook Pro با فناوری mini-LED نیز در سه ماهه دوم سال 2021 وارد بازار می شوند.

درباره نویسنده

نظرات

آخرین نظرات ثبت شده برای این مطلب را در زیر می بینید:
بخش نظرات برای پاسخ به سوالات و یا اظهار نظرات و حمایت های شما در مورد مطلب جاری است.
شما نیز نظری برای این مطلب ارسال نمایید:
نام شما
ایمیل
وب سایت
کد امنیتی *