تبليغات X
Samsung Galaxy Watch 4 حدود 28 ژوئن رونمایی شود

اگر اعتقاد به درز اطلاعات آنلاین داشته باشد ، می توان ساعت 28 سامسونگ را مشاهده کرد.


اگر اعتقاد به درز اطلاعات آنلاین داشته باشد ، می توان ساعت 28 سامسونگ را مشاهده کرد.

پیش از این توسط سخنگوی Google به ما گفته شده بود که اخبار بیشتری در رابطه با Wear OS در MWC 2021 در بارسلونا منتشر خواهد شد. و اکنون SamMobile یک رویداد "تجربه مشتری" را که برای 28 ژوئن در MWC 2021 برنامه ریزی شده است ، مشاهده کرده است با نام "Galaxy Ecosystem / New Watch Experience / Security Mobile".

با توجه به برچسب "تجربه مشتری" در این رویداد ، به نظر می رسد احتمالاً این رویداد می تواند در روزهای گذشته رونمایی رسمی تری داشته باشد. هیچ کنفرانس مطبوعاتی یا رویداد بسته بندی نشده هنوز اعلام نشده است.

"ما در حال تجسم دوباره بهترین اسمارت واچ سامسونگ هستیم و فرصت های جدیدی را برای توسعه دهندگان و مصرف کنندگان و کاربران سایت کوک باش ایجاد می کنیم. و ما در حال افزایش امنیت هستیم ، و در دنیای باز و متصل به مردم از حفاظت لازم برخوردار می شویم. "

این رویداد در ساعت 19:15 - 20:15 CET (به وقت اروپای مرکزی) برگزار می شود که 1015 PT / 1315 ET است.

نشت های قبلی پیشنهاد راه اندازی MWC 2021 را داده بودند که در اواخر ماه ژوئن دیرتر از معمول امسال اعلام می شود. این رویداد معمولاً در ماه فوریه برگزار می شود. سامسونگ به طور تاریخی دامنه ساعت های هوشمند خود را در اطراف نمایشگاه های بزرگ عرضه می کند.

ما هم اکنون اطلاعات کاملی در مورد Samsung Galaxy Watch 4 می دانیم ، هم از طریق اعلامیه های رسمی در I / O Google و هم از اطلاعات درز شده.

ما می دانیم که ساعت های هوشمند بعدی سامسونگ دارای یک سیستم عامل یکپارچه هستند که هر دو ویژگی Wear OS و Tizen با هم ترکیب شده اند. ما کاملاً مطمئن نیستیم که به چه صورت رسمی نامیده می شود ، اما Wear OS 3.0 به صورت آنلاین مشاهده شده است.

شماره های آنلاین مدل به دو ساعت هوشمند (Galaxy Watch 4 و Active 4) اشاره می کند که در اندازه های مختلف ظاهر می شوند ، هر دو نوع LTE و فقط بلوتوث.

البته ، این فقط می تواند یک فرو رفتن عمیق تر در سیستم عامل یکپارچه باشد - اما بسیار بعید به نظر می رسد که یک غول سخت افزاری مانند سامسونگ به MWC برسد و درباره سیستم عامل Google صحبت کند ، بدون اینکه ابتدا سخت افزار را نشان دهد.

بنابراین به نظر می رسد رونمایی از تاریخ 27/28 ژوئن و فروش ژوئیه-آگوست با مشکل روبرو است. آن را در دفتر خاطرات خود علامت گذاری کنید ، زیرا این امر می تواند به صورت آنلاین پخش شود.

درباره نویسنده

نظرات

آخرین نظرات ثبت شده برای این مطلب را در زیر می بینید:
بخش نظرات برای پاسخ به سوالات و یا اظهار نظرات و حمایت های شما در مورد مطلب جاری است.
شما نیز نظری برای این مطلب ارسال نمایید:
نام شما
ایمیل
وب سایت
کد امنیتی *