تبليغات X
telavat

 نقشه سفر مشتری به شما امکان می دهد همه چیز را از دیدگاه مشتریان خود ببینید و سپس یک تجربه خرید شخصی بسازید.
 

مشاهده بیشتر »

SEO مخفف "بهینه سازی موتور جستجو" است. به زبان ساده ، این به معنای روند بهبود سایت شما برای افزایش دید آن برای جستجوهای مرتبط است. هرچه صفحات شما در نتایج جستجو بهتر دیده شوند ، احتمال جلب توجه و جذب مشتریان احتمالی و موجود به سمت تجارت خود بیشتر است.
 

مشاهده بیشتر »

یادداشت سردبیر: به عنوان بخشی از مجموعه خواندن آخر هفته ، ما سری کوارتز سه قسمتی خود را از تاریخچه و همکار Watchonista’s Pierre-Yves Donzé ادامه می دهیم. آخرین مقاله این مجموعه به کارهای مبتکرانه کاسیو در اواخر دهه 1970 و اوایل دهه 80 خواهد پرداخت.

مشاهده بیشتر »

NVIDIA سرانجام پس از ماه ها هیجان و هیجان زیاد ، آنچه را که همه منتظر آن بودیم ، به مصرف کنندگان داد: رونمایی از پردازنده های گرافیکی GeForce RTX 30 Series آنها. جریان اعلامیه ساعت 9 صبح به صورت مستقیم آغاز شد و مدیرعامل NVIDIA ، جنسن هوانگ از آشپزخانه خود به ما خوش آمد گفت (اکنون یک اتفاق آشنا در سال 2020 است) و به ما "GPU شگفت انگیز" وعده داده است. 

مشاهده بیشتر »

در این مقاله شما را با هفت ساعت گران قیمت دنیا که توسط شرکت های معروف ساعت سازی در تعداد محدود تولید شده است ، آشنا خواهیم کرد.داستان سیکو از سال 1881 آغاز شد ، زمانی که کارآفرین 21 ساله کینتارو هاتوری یک فروشگاه ساعت افتتاح کرد ، در مرکز توکیو تعمیر و تولید کرد.

مشاهده بیشتر »

بررسی تخصصی انواع مختلف ساعتهای دیجیتال در وب سایت کوک باش ، بر اساس بررسی های مثبت و منفی ، همچنین سوالات و مشاوره های خریداران ساعت دیجیتال. استفاده از این ابزار دیجیتال بسیار مفید خواهد بود و می توانید روزانه - برای اهداف ورزشی یا رسمی - از آن استفاده کنید.انواع ساعت های دیجیتالی برای خرید مطابق با سلیقه شماساعت ورزشی یا دیجیتال ورزشیساعت دیجیتال لوکس می توانید آن را در گرانترین ساعتهای ساعت در وب سایت Cook Bash مشاهده کنید. ویژگیهایی که همه ساعتها علاوه بر اینها دارند: امکان اتصال به شبکه Wi-Fi - نمایش مکان ساعتهای جهانی - نمایش دما در این سری ساعتها موجود است.

مشاهده بیشتر »

نسل جدید Apple Macs ، تراشه های سفارشی M1 ، به ویژه از نظر عملکرد و دوام باتری توجهات را به خود جلب کرده است. این در حالی است که نسل اول Macs اپل با Apple Silicon در نظر گرفته می شود و مطمئناً در نسل های آینده می توانند امتیازات مثبت و ویژگی های برجسته تری را بدست آورند

مشاهده بیشتر »

هواوی طی دو سال گذشته در وضعیت بسیار دشواری قرار داشته و بزرگترین تلفات جنگ تجاری چین و آمریکا بوده است. یکی از ضررهایی که شرکت چینی در این مدت متحمل شد ، ممنوعیت تجهیزات 5G انگلیس بود.

مشاهده بیشتر »